10 Mart 2019

BAŞKAN ZOLAN’A BÜYÜK İLGİ

BAŞKAN ZOLAN’A BÜYÜK İLGİ

Bayramyeri, Çınar ve Atatürk Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Bayramyeri Meydanı, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı ve Atatürk Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kendisine gösterilen ilgi ve sevgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Şehrin farklı cadde ve sokaklarında sık sık yürüyüş yaparak vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zolan, son olarak Bayramyeri Meydanı, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı ve Atatürk Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Kendisine gösterilen ilgi ve sevgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek vatandaşlara teşekkür eden Başkan Zolan, esnafın çay içme davetini de kırmadı.

Esnaf ile sohbet edip dertlerini dinleyen Başkan Zolan, özellikle çocuklarla ve gençlerle yakından ilgilendi.

İsteyen vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Osman Zolan, şehrin her geçen gün güzelleşerek büyüdüğüne dikkat çekerek, bunu tüm vatandaşlarla birlikte başardıklarına dikkat çekti.

Denizli’nin bugün muhteşem bir şehir olduğunu vurgulayan Başkan Zolan,  “Tabi ki daha hayallerimiz var, yapacak çok işlerimiz var. Vatandaşlarımızın teveccühü ile inşallah taş üstüne taş koyarak yolumuza devam edeceğiz. Kendi ikbalimiz için değil şehrin geleceği için, çocuklarımızın, gençlerimizin geleceği için çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Bugün alnımız açık, başımız dik bu şehrin caddelerinde, sokaklarında yürüyoruz; vatandaşlarımın sevgi ve ilgisi ile karşılaşmak en büyük mutluluk” dedi.

Tarihi Kaleiçi Çarşısı’nda esnafı da ziyaret eden Başkan Zolan, açıkladığı 258 proje arasında olan “Kaleiçi Cephe Giydirme ve Çatı Kapatma Projesi”ni anlattı.

Başkan Zolan, Denizli tarihinde önemli bir yere sahip olan tarihi Kaleiçi Çarşısı’nın üstünü tarihi dokuya uygun bir projeyle kapatarak, çarşı içindeki yapılara uygun cephe düzenlemesi yapacaklarını söyledi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.