10 Mart 2019

BAŞKAN ZOLAN’DAN KADINLARA ÖZEL PROGRAM

BAŞKAN ZOLAN’DAN KADINLARA ÖZEL PROGRAM

Dünya Kadınlar Günü’nde partili kadınlarla bir araya geldi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ile birlikte Dünya Kadınlar günü dolayısıyla partili kadınlarla buluştu.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ile birlikte Dünya Kadınlar günü dolayısıyla AK Parti İl Kadın Kolları, İlçe Kadın Kolları Başkanları ve Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollarının da davetli olduğu bir program düzenledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın eşi Berrin Zolan ve AK Parti Belediye Başkan Adaylarının eşlerinin de katıldığı programa AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekili Nilgün Ök de katıldı.

Gerçekleşen kahvaltıda tüm kadınlarla tek tek ilgilenen AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak burada yaptığı konuşmada “Kadın her şeyin üstündedir. Hayatın tam merkezindedir. Kutsaldır. Annedir. Öyle ki cennet ayaklarının altındadır. Ülkemiz ve yeryüzündeki tüm kadınlar için daha yaşanabilir bir dünya temenni ederiz” dedi.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.