Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ’DE 6 İLÇENİN KAYMAKAMI DEĞİŞTİ

DENİZLİ’DE 6 İLÇENİN KAYMAKAMI DEĞİŞTİ
644 views
14 Temmuz 2020 - 8:11

Vali Yardımcıları Kaymakamlık görevine atandı.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Resmi Gazete’de yayımlanan Kararnamesi ile Denizli’de 6 ilçenin kaymakamı değişti.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Kararname ile Denizli’nin 6 ilçesinin kaymakamı değişti. Geçen dönemde de yapılan uygulama ile vali yardımcılarının kaymakamlık görevine atanmalarına da devam edildi.

Denizli’ye yeni yapılan kaymakam ve vali yardımcılığı atamaları şöyle: Burdur Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu Denizli Vali Yardımcılığına, Denizli Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk Sarayköy Kaymakamlığı’na atanırken, Amasya Gümüşhacıköy Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, Baklan Kaymakamı olarak görevlendirildi. Elazığ-Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat Serinhisar Kaymakamlığı görevine getirildi, Manisa Vali Yardımcısı Abdullah Etil de Denizli Vali Yardımcısı oldu.