Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ KIZILAY KURBAN BAĞIŞLARINI ALMAYA BAŞLADI

DENİZLİ KIZILAY KURBAN BAĞIŞLARINI ALMAYA BAŞLADI
25 views
19 Temmuz 2020 - 18:20

Milletvekilleri, Başkan Zolan ve İl Başkanı Filiz vekaletlerini verdiler.

Kurban Bayramı’na az bir zaman kala Denizli Kızılay Şubesi Kurban Bağış vekaletlerini almaya başladı. Bu kapsamda Denizli Kızılay Şubesinde yapılan bağış programında AK Parti Grup Başkan Vekili Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz kurban vekaletlerini Kızılay’a verdi.

Türk Kızılay’ı Denizli şubesi Kurban vekaletleri toplanmaya başladı. Geçtiğimiz yıl 338 kurban vekaleti alan Kızılay, bu yıl da vatandaşları vekalet vermeye bekliyor. İslami usullere göre kesilen kurbanların yurt içi kurban vekalet bedeli 1050, yurt dışı vekalet bedeli de 850 Türk Lirası olarak belirlendi.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi hazırlıklarını tamamlayan Türk Kızılay’ı Denizli şubesini ziyaret eden AK Parti Grup Başkan Vekili Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz de kurban vekaletlerini Kızılay’a verdi.