Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ’YE 25 MİLYON TL’LİK EĞİTİM YATIRIMI

DENİZLİ’YE 25 MİLYON TL’LİK EĞİTİM YATIRIMI
1.800 views
12 Ağustos 2020 - 14:08

Bahçelievler’de açılan kampüs, Denizli eğitimine kazandırıldı.

Denizli’de eğitim faaliyetini sürdürmekte olan Uğur Okulları, bu yıl yeni adresi olan Bahçelievler’de açılan kampüsü ile şehirde eğitim veren okullara bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Denizli’de eğitim hayatına başlayacak olan Uğur Okulları Bahçelievler Kampüsüyle ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıya Okulun Denizli’deki idari kadrosu ve öğretmenlerinin yanı sıra Kurumun Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu da katılım sağladı.

Yapılan kahvaltının ardından bir konuşma yapan Nevzat Kulaberoğlu, eğitim alanında adımlar atmaya devam ettiklerini söyledi.

Nevzat Kulaberoğlu, yeni normale hem fiziksel hem tedbir ve uygulamalar hem de eğitim süreçleri olarak hazır olduklarını da belirterek, konuyla ilgili bilgiler verdi.

Kulaberoğlu’nun ardından bir açıklama yapan Okulun Denizli’deki Kurucusu Ersan Köse ise okulun yeni binasının kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Köse, yeni dönemde öğrencilerin sağlığıyla ilgili her türlü tedbiri aldıklarının da altını çizdi.