Kentdeha – Deha TV Radyo

BÜYÜKŞEHİR OTOBÜSLERİNDE HİJYEN ÖN PLANDA

BÜYÜKŞEHİR OTOBÜSLERİNDE HİJYEN ÖN PLANDA
2.062 views
17 Ağustos 2020 - 13:39

Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren tüm toplu taşıma araçlarında her gün yapılan temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri hassasiyetle devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR OTOBÜSLERİNDE HİJYEN ÖN PLANDA

Denizli’de şehir içi toplu ulaşım hizmeti veren Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. bünyesindeki toplu taşıma araçlarının temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri aksatılmadan yapılıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesinin şehir içinde hizmet verdiği 230 otobüsü ile Çardak Havaalanı ulaşımını sağlayan toplu taşıma araçları vatandaşların hijyenik bir ortamda seyahat etmesi için her gün iç-dış temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçiriliyor.

RUHSATLI ÜRÜNLER KULLANILIYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs İşletmesi Tesisleri’nde yapılan otobüs temizliği için Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlı biyosidal ürünler kullanılıyor. Otobüsler seferlerine çıkmadan önce mutlaka temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçiriliyor.

“BÜYÜK HASSASİYET GÖSTERİLİYOR”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ. Genel Müdürü Mustafa Gökoğlan, 230 otobüs ile Denizlililere şehir içi toplu taşıma hizmeti verdiklerini belirterek yeni tip koronavirüs dolayısıyla büyük hassasiyet gösterdiklerini söyledi.