Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ’DE 7’İNCİ BÜYÜK DENETİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DENİZLİ’DE 7’İNCİ BÜYÜK DENETİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ
217 views
24 Eylül 2020 - 9:54

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları ile Türkiye genelinde eş zamanlı olarak uygulanan, “Sağlık için hepimiz için” sloganıyla harekete geçirilen korona virüs tedbirlerine ilişkin 7’inci büyük denetim Denizli’de gerçekleştirildi.

DENİZLİ VALİSİ ALİ FUAT ATİK DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan ve Süleyman Soylu’nun talimatları ile Türkiye genelinde eş zamanlı uygulanan, “Sağlık için hepimiz için” sloganıyla harekete geçirilen Kovid-19 tedbirlerine ilişkin yedinci büyük denetim Denizli’de gerçekleştirildi.

Denetimler kapsamında ilk önce Ankara yolu emniyet uygulama noktasında ve Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde gerçekleştirilen denetimlere Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve beraberindekiler katıldı. Vali Atik öncülüğünde gerçekleştirilen denetimlerde Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve ilgili birim müdürleri ile birlikte şehirlerarası yolcu otobüsleri durdurularak yolcuların HES kodu kontrolü yapıldı.

VALİ YOLCULARA HİJYEN KİTİ HEDİYE ETTİ

Denetimde vatandaşlara salgınla mücadelenin önemi, maske, mesafe ve hijyen kuralları hatırlatıldı. Son olarak Vali Ali Fuat Atik yolculara el dezenfektanı, kolonya, maske ve ıslak mendilden oluşan hijyen kiti hediye etti.