Kentdeha – Deha TV Radyo

VEKİL BİÇER KARACA KALEİÇİ ESNAFINI DİNLEDİ

VEKİL BİÇER KARACA KALEİÇİ ESNAFINI DİNLEDİ
2.653 views
24 Eylül 2020 - 11:14

Cumhuriyet Halk Partisi İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Biçer Karaca son olarak Kaleiçi Esnafını ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca vatandaş ve esnaf ile buluşmalarına devam ediyor.

Milletvekili Gülizar Biçer Karaca son olarak Kaleiçi esnafını ziyaret etti.

Kaleiçi Güzelleştirme Kültür Derneği Başkanı Soner Yıldız ve Dernek üyeleriyle de buluşan Biçer Karaca, Kaleiçi çarşısının sorunları ve esnafın isteklerini dinledi.

KARACA, “ESNAFI YERİNDE ZİYARET ETTİK”

Gerçekleştirdiği ziyaret ile ilgili Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, “Tarihi Kaleiçi Çarşısında esnafı yerinde ziyaret ederek taleplerini dinledik. Kaleiçi Güzelleştirme Kültür Derneği Başkanı Soner Yıldız ve Dernek üyeleriyle tarihi çarşımızın ihtiyaçlarını, belirsizliğin yarattığı kayıpları, çözüm önerilerini değerlendirdik. Okulların açılma sezonunda dolup taşan mağazalarda şimdi in-cin top oynuyor. Esnaf tüm tedbirlerin alınarak yüz yüze eğitimin başlamasını, pandemiden gördükleri hasarın giderilmesi için destek verilmesini bekliyor. Uçurumun kenarına itildik diyen okul-kıyafet-kırtasiye işletmeleri çözüm bekliyor” ifadelerini kullandı.