Kentdeha – Deha TV Radyo

ALTIN’A TALEP NASIL?

ALTIN’A TALEP NASIL?
411 views
25 Eylül 2020 - 8:47

Altında yaşanan düşüşün ardından vatandaşlar bu süreç hakkında ne düşünüyorlar, yakınların düğününde altın takabiliyorlar mı? Denizli Kuyumcular Odası başkanı son durum hakkında değerlendirmelerini Deha TV mikrofonlarına yaptı.

Gram altın alımda 455,76 TL satımda 455,87 çeyrek altın fiyatlarında ise durum alışta 742,90 TL satışta ise 751,90 TL olarak açıklandı.

Normale göre düşüş yaşansa bile fiyatların hala yüksek olduğunu söyleyen vatandaşlar için ilerleyen süreçte altın fiyatlarında düşüş beklenecek mi? Talep nasıl? Denizli Kuyumcular Odası Başkanı Yusuf Yıldırım Deha TV’ye özel açıklamalarda bulundu.

“SATMAK İÇİN BİRAZ DAHA BEKLENEBİLİR”

Türk halkının altına olan sevdasının ne olursa olsun bitmeyeceğini söyleyen Yıldırım “Vatandaşların yastık altı ya da altın hesabı gibi yatırımlarının olduğunu biliyoruz altın uzun vadede değer gören bir yatırımdır bu yüzden satım için biraz daha beklenebilir” diye konuştu.

YENİ EVLENECEKLER ÇİFTLERİ ETKİLEDİ

Yeni evlenecek vatandaşlar ise Deha TV mikrofonlarına normalde 10 altın gelecekse bu dönemde 2 altın gelecek bu durum hepimizi çok etkiledi dedi.

“ÇOK YAKINIMIZ OLMADIKÇA ALTIN TAKMAYIZ”

Altının son durumu hakkında bazı vatandaşlar ekonominin iyi olduğunu savunurken bazıları da altın alacak kadar maddi gelirlerinin olmadığını çok yakınları olmadığı sürece altın takamayacaklarını belirtti.

“SAKLA SAMANI GELİR ZAMANI”

Altınla ilgili yatırım konusundaysa vatandaşların yine bazıları satmanın doğru bir zaman olduğunu söylerken bazılarıysa “sakla samanı gelir zamanı” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin