Kentdeha – Deha TV Radyo

PAKDEMİRLİ VE ÖZKAN MUHTARLARLA GÖRÜŞTÜ

PAKDEMİRLİ VE ÖZKAN MUHTARLARLA GÖRÜŞTÜ
2.585 views
01 Ekim 2020 - 8:10

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli’nin Acıpayam ilçesindeki muhtarlarla video konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirdi. Milletvekili Özkan sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada muhtarların sorunlarını dinlediklerini kaydetti.

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada, Acıpayamlı muhtarlarla görüntülü görüşerek onların talep ve isteklerini dinlendiklerini kaydetti. Görüşmeye Bakan Pakdemirli’nin de misafir olarak katıldığını belirten Özkan, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Çardak’ta meydana gelen orman yangınındaki uyguladıkları strateji başta olmak üzere Bakan Pakdemirli’nin de katılımı ile muhtarlara hitaben, “Meclise gelmişken değerli hemşehrim ve kardeşime uğramak istedim. O sırada sizlerle birlikte olmak sürpriziyle karşılaştım. İşlerinizde başarılar dilerim. İnşallah daha iyi hizmet etmek yolunda çalışmaları birlikte yapıyoruz.” ifadelerini kullandığını aktardı.