Kentdeha – Deha TV Radyo

VALİ ATİK, MİNİKLER VE EBEVEYNLERİNİN GÖNLÜNÜ KAZANDI

VALİ ATİK, MİNİKLER VE EBEVEYNLERİNİN GÖNLÜNÜ KAZANDI
330 views
19 Ekim 2020 - 7:32

Türkiye’nin 81 ilinde İçişleri Bakanlığı koordinesinde yapılan kapsamlı yeni tip korona virüs denetimleri, Denizli’de de aralıksız olarak devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte Gazi Mustafa Kemal Bulvarında korona virüs denetimleri gerçekleştiren Denizli Valisi Ali Fuat Atik, maske takmayan çocuklarla yakından ilgilendi.

Türkiye’nin 81 ilinde İçişleri Bakanlığı koordinesinde yapılan kapsamlı yeni tip korona virüs denetimleri, Denizli’de denetimler gerçekleştiren Denizli Valisi Ali Fuat Atik denetimleri Maskesiz olarak kalabalık ortamda dolaşan küçük çocuğuyla bir süre sohbet ederek, çocuğa kendi elleriyle maske taktı.

BİR TÜRLÜ MASKE TAKMAYI KABUL ETMEDİ

Vali Atik’in maske takmak istediği çocuk bunu ret edince, beyaz maske yerine renkli bir maske temin edildi. Vali Atik, çocuk buna rağmen de maske takmayı kabul etmeyince, elinden tutarak yakındaki bir oyuncakçıya götürdü. Miniğe istediği oyuncakları alan Vali Atik, maske takması içinde ikna etmeyi başardı. Vali Atik’in yoğun mesaisine rağmen çocukların sağlığını korumak için verdiği mücadele ve yakın ilgisi hem çocukların hem de ailelerinin gönlünü fethetti.