Kentdeha – Deha TV Radyo

Şişli Taciz Skandalı

Şişli Taciz Skandalı
175 views
21 Ekim 2020 - 7:18

Merhaba hayatım benim adım Bade. 23 yaşında sarı saçlı, yeşil gözlü bir kadınım. Lise mezunuyum ve kendimi üniversite okumayı ve okuduktan sonra işsiz bir üniversite mezunu olarak görmek istemediğim için erken yaştan iş hayatıma atılmış bir kadın olarak karşınızdayım. Şişli de yaşıyorum ve 19 yaşımda başladığım sisli escort olarak çalışma hayatımı devam ettiriyorum. İnanıyorum ki bir aksilik çıkmaz ise ölesiye kadar bu mesleğimi yapacağım. Hem seks yapmak beni çok iyi anlamda etkilemektedir.

Hem maddi hem de manevi özgürlüğümü sağladığını düşünmekteyim. Sekse bakış açım ise sert seksin daha iyi ve kaliteli olduğu görüşündeyim. Yapılan sert sekste daha fazla efor harcanıyor ve daha fazla canımın yandığı için zevk alışımda doğru orantılı etkileniyor. http://sisliclub.com/ Tabi bu yapılan sert seksin sertliğini iyi ayarlamak gerekmektedir.

 

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al