Kentdeha – Deha TV Radyo

SANAYİ VE TEKNOKLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK DENİZLİ’DE

SANAYİ VE TEKNOKLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK DENİZLİ’DE
1.212 views
26 Ekim 2020 - 9:13

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Denizli’ye geldi. Bakan Varank gün boyunca şehirde toplantılara katılarak görüşmeler gerçekleştirecek.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Denizli’ye geldi. Çardak Havalimanı’na iniş yapan Bakan Varank’ı, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz karşıladı.

ÇOK SAYIDA GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRECEK

Denizli’de gün boyu yoğun bir program takip edecek Bakan Varank iş insanları ile bir araya gelecek.

Çardak OSB ziyareti ile programına başlayacak olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde; Makine ihtisas OSB, Mermer ve Deri OSB başkanları ve oda başkanları ile Denizli’deki sanayi yatırımları hakkında bir toplantı gerçekleştirecek olan Bakan Varank işadamları ile de buluşacak. Bakan Varank, DOSTEK Meslek lisesi ziyareti ve ardından işletme ziyaretleri ile devam edecek olan programını Valilik ve Büyükşehir Belediyesi ziyaretleri takip edecek. Pamukkale Üniversitesi Teknokent yönetim kurulu ile bir toplantı da gerçekleştirecek olan Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın, AK Parti İl Başkanlığı ziyareti ile devam edecek programı Laodikya kazı bölgesi ziyareti ile son bulacak.