Kentdeha – Deha TV Radyo

MİLLETVEKİLİ KARACA, 5. DERECE VE ÜZERİ TEŞVİK İSTEDİ

MİLLETVEKİLİ KARACA, 5. DERECE VE ÜZERİ TEŞVİK İSTEDİ
4.923 views
18 Kasım 2020 - 8:38

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca Çardak Organize Sanayi Bölgesinin teşvik kapsamına alınmaması hakkında TBMM Genel Kurulu’nda konuştu. Karaca, “Üretirsek var oluruz, üretmezsek kayboluruz” dedi.

CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca yıllardır Çardak Organize Sanayi Bölgesinin teşvik kapsamına alınması için mücadele eden sanayicilerin ve iş insanların TBMM’de sesi oldu. Denizli Çardak Organize Sanayi Bölgesinin 3 Bin 200 dönümlük alanı ile 92 adet sanayi parseli ile her türlü altyapıya sahip olup 5. Derece ve üzeri teşvik kapsamına alınmasının tüm koşullarını taşıdığını belirten Gülizar Biçer Karaca Çardak OSB’nin ilçe bazlı teşvik kapsamına alınmamasının Denizlili iş insanlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğrattığını belirtti.

“ÜRETİRSEK VAR OLURUZ, ÜRETMEZSEK YOK OLURUZ”

Gülizar Biçer Karaca, Çardak OSB’nin 5. Derece ve üzeri teşvik kapsamına alınması çağrısını bir kez de TBMM kürsüsünde dile getirerek “Ülkemiz ekonomik buhran içerisindeyken yatırımcılarını bekleyen Çardak Organize Sanayi Bölgesinin bir an önce yanlıştan dönülerek 5. Derece ve üzeri teşvik bölgesi kapsamına alınmasını talep ediyor ve bir zorunluluk olarak görüyoruz. Üretirsek var oluruz, üretmezsek kayboluruz.” dedi.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al