Kentdeha – Deha TV Radyo

ANASINIFLARI HARİÇ TÜM ANAOKULLARI YÜZ YÜZE EĞİTİME GEÇECEK

ANASINIFLARI HARİÇ TÜM ANAOKULLARI YÜZ YÜZE EĞİTİME GEÇECEK
241 views
15 Aralık 2020 - 11:26

Anaokulları ile ilgili tartışmalar sürerken yüz yüze eğitime geçilecek mi sorusu ise merak konusuydu. Milli Eğitim Bakanlığı, anasınıfları hariç, tam gün hizmet veren resmi ve özel tüm anaokullarının, Covid-19 tedbirleri kapsamında belirlenen koşulları yerine getirmek kaydıyla bugün yüz yüze eğitime geçeceğini bildirdi.

Anaokulları ile ilgili tartışmalar sürerken yüz yüze eğitime geçilecek mi sorusu ise merak konusuydu. Yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının ardından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bu süreçle ilgili sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı, anasınıfları hariç, tam gün hizmet veren resmi ve özel tüm anaokullarının, Kovid-19 tedbirleri kapsamında belirlenen koşulları yerine getirmek kaydıyla bugün yüz yüze eğitime geçeceğini bildirdi. Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) Twitter sayfasından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nda alınan karar gereği, anasınıfları hariç, tam gün hizmet veren resmi ve özel tüm anaokulları, Kovid-19 tedbirleri kapsamında belirlenen koşulları yerine getirmek kaydıyla yüz yüze eğitime geçecektir.” ifadelerini kullandı.