Kentdeha – Deha TV Radyo

ALİ SABUNCUOĞLU KORONA VİRÜSE YENİLDİ

ALİ SABUNCUOĞLU KORONA VİRÜSE YENİLDİ
174 views
04 Ocak 2021 - 7:48

Denizli’de İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyesi emekli öğretmen Ali Sabuncuoğlu, korona virüse yenildi. Bir süredir Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören Sabuncuoğlu, akşam saatlerinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sabuncuoğlu’nun ölümünün ardından İYİ Parti Denizli teşkilatından çok sayıda başsağlığı mesajları paylaşıldı. Bir diğer acı haber de 79 yaşındaki yaşlı adamdan geldi. Yaşlı adam korona virüse yenildi.

Denizli’de korona virüs bir can daha aldı. Edinilen bilgiye göre, İYİ Parti Denizli İl Yönetim Kurulu üyesi Ali Sabuncuoğlu, korona virüse yakalandı. Bir süre evinde karantina süreci geçiren emekli öğretmen-idareci durumu ağırlaşınca Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alındı.

Bir süredir burada tedavi gören Sabuncuoğlu’ndan akşam saatlerinde acı haber geldi. Emekli öğretmen, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ÇOK SAYIDA BAŞ SAĞLIĞI MESAJI GELDİ

Sabuncuoğlu’nun ölümünün ardından başta İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık ve Denizli Milletvekili Yasin Öztürk olmak üzere çok sayıda siyasiden başsağlığı mesajı yayınladı. Sabuncuoğlu’nun yarın defnedilmesi bekleniyor.

YAŞLI ADAM KORONA VİRÜSE YENİLDİ

Denizli’de Covid-19 bir can daha aldı. 79 yaşındaki adam tedavi gördüğü Özel Cerrahi Hastanesi’nde hastalığa dayanamayarak hayatını kaybetti. Denizli’nin Çameli ilçesi, Kınıkyeri Mahallesi’nden Karayollarından emekli 79 yaşındaki Mehmet Kart, Covid-19 tedavisi gördüğü Denizli Cerrahi Hastanesi’nde vefat etti. Mehmet Kart’ın Cenazesi bugün öğle saatlerinde Kınıkyeri Mahallesi’nde korona virüs tedbirleri altında defnedilecek.