Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ’DE KORONA VİRÜS BİR CAN DAHA ALDI

DENİZLİ’DE KORONA VİRÜS BİR CAN DAHA ALDI
400 views
06 Ocak 2021 - 8:39

Denizli’ye çalışmak için İskenderun’dan gelen Mustafa Deniz, yakalandığı korona virüse yenildi. Pandemi nedeniyle işsiz kaldığı için Denizli’ye geldiği öğrenilen 51 yaşındaki Deniz’in 10 gündür tedavi gördüğü öğrenildi. Hayatını kaybeden 2 çocuk babası müzisyen, İskenderun’da toprağa verildi.

Edinilen bilgiye göre Mart ayından bu yana etkili olan korona virüs pandemisi nedeniyle düğünlerin yapılamaması üzerine işsiz kalan Mustafa Deniz, Hatay’ın İskenderun ilçesinden Denizli’ye geldi. 51 yaşındaki müzisyen, 15 gün önce korona virüse yakalandı. Karantina sürecinin ardından durumu ağırlaşan Deniz, yaklaşık 10 gündür Denizli Devlet Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan sevilen müzisyen, İskenderun’u yasa boğdu.

İSKENDERUN’DAN DENİZLİ’YE ÇALIŞMAYA GELDİ

Pandemi nedeniyle düğünlerin yapılamaması Deniz’i iş aramaya itti. Evli ve 2 çocuk babası ailesi için İskenderun’dan geldiği Denizli’den korona virüse yenilerek tabut içinde döndü. Deniz’in ölümü ailesini ve İskenderun’u yasa boğdu. Deniz, memleketi Bekbele Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi.