Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ’DE HAVA ISINIYOR

DENİZLİ’DE HAVA ISINIYOR
475 views
19 Şubat 2021 - 10:19

Meteoroloji Denizli için 19 Şubat 2021 Cuma günü hava tahmin raporunu yayınladı. Denizli’de etkili olan soğuk hava önümüzdeki günlerde yerini sıcak havaya bırakacak.

Denizli’de geçtiğimiz pazar günü etkisini gösteren ve hafta boyunca devam eden soğuk hava önümüzdeki günlerde azalacak. Hava sıcaklığı sabah 0 derece civarında ölçülürken gün içersinde puslu havayla birlikte 9 dereceye kadar yükseliyor.

SICAKLIK YÜKSELMEYE BAŞLIYOR

Hafta başında kar yağışıyla birlikte soğuk havanın etkisi altındaki Denizli’de sıcaklıklar yükselişe geçiyor. Bugün itibariyle parçalı çok bulutlu havayla 9 dereceye yükselen sıcaklık, (CUMARTESİ) sabah saatlerinde eksi 1 derecelere gerilese de gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli havayla 12 dereceye kadar yükseliyor. Meteoroloji pazar günü için de 10 derecelik bir sıcaklık beklerken, pazartesi günü 14 ve salı günü ise 16 derecelik sıcaklık tahmin ediliyor.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al