Kentdeha – Deha TV Radyo

NİYAZİ VURAL 2. KEZ KORONA VİRÜSE YAKALANDI

NİYAZİ VURAL 2. KEZ KORONA VİRÜSE YAKALANDI
44 views
29 Nisan 2021 - 10:08

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, 2. kez korona virüse yakalandı, evinde karantinaya alındı. Başkan Vural Deha Haber’e sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural tekrar korona virüse yakalandı. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında korona virüse yakalanan Vural, o döneme evinde karantinaya girerek virüsü atlatmıştı.

VURAL EVİNDE KARANTİNAYA GİRDİ

Vural, geçen Mart ayında aynı araçla Ankara’ya seyahat ettiği AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul’un korona virüs testinin pozitif çıkması üzerine bir kez daha tedbir amaçlı evinde karantinaya girdi. Evinde geçirdiği karantina sürecinin ardından, Vural’ın geçtiğimiz gün yaptırdığı korona virüs testi pozitif çıktı.

2. kez korona virüse yakalanan 1 kez de tedbir amaçlı karantinaya alınan Niyazi Vural Deha Haber’e yaptığı açıklamada sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, umarım bu virüsü de en kısa sürede atlatırız ve hizmetimize kaldığımız yerden devam ederiz açıklamasında bulundu. Başkan Vural’ın evinde karantina süreci devam ediyor.

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al