Kentdeha – Deha TV Radyo

BÜYÜKŞEHİR’İN ASFALT SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR’İN ASFALT SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR
0 views
06 Eylül 2021 - 11:38

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Serinhisar ilçesini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesinin ilçede sürdürdüğü asfalt çalışmalarını inceledi. Başkan Zolan’a Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, AK Parti Serinhisar İlçe Başkanı Cemal Kobaş, eski Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Erbil, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Yatağan Mahalle Muhtarı Kamil Köprü ve beraberindekiler eşlik etti. Başkan Zolan ve beraberindekiler Büyükşehir Belediyesinin Serinhisar ilçesinin Yatağan Mahallesi ile birbirini bağlayan yolda hayata geçirdiği asfalt çalışmalarını inceledi. Mahalle sakinleri Başkan Zolan’a yatırım için teşekkür ederek kurban kesip, dua etti. Eski hali ile engebeli ve yıpranmış olan yol, 4,5 kilometre uzunluğunda 9 metre genişliğinde yapıldı. Kazınan yol tamamen yenilenirken, 4,5 kilometrelik güzergâh sathi kaplama ile standartlara uygun hale getiriliyor.

“Milletimize Hizmet Etmeye Devam Ediyoruz”

Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent genelinde asfalt seferberliğini sürdürdüğünü vurgulayan Başkan Osman Zolan, Serinhisar ile Yatağan arasında kalan yıpranmış yolu baştan aşağıya yenileyerek vatandaşların hizmetine açacaklarını söyledi.

Başkan Zolan: Yol Medeniyettir

Yol yapım çalışmaları esnasında kendilerine destek veren ve güvenen tüm hemşerilerine teşekkür eden Başkan Zolan, “Yol medeniyettir. İnsanlarımızın ulaşımını sağlayan konforlu, güvenli ve riskleri azaltan standartlarda yollar yapmaya gayret ediyoruz. Emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.