Kentdeha – Deha TV Radyo

PROF. DR. SUZAN SAÇAR CERRAHİ HASTANESİ’NDE

PROF. DR. SUZAN SAÇAR CERRAHİ HASTANESİ’NDE
2 views
06 Eylül 2021 - 11:30

Son zamanlarda gerçekleştirdiği hekim transferleri ile adından sıkça söz ettiren Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, profesör kadrosuna bir yeni isim daha ekledi. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanında önemli çalışmalara imza atan Prof. Dr. Suzan Saçar hastane bünyesinde göreve başladı.

2008 yılından beri Denizli’de hastalarına hizmet veren Özel Denizli Cerrahi Hastanesi son zamanlarda genişleyen hekim kadrosuna bir yeni isim daha ekledi.

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji branşında hastalarına hizmet verecek olan Prof. Dr. Suzan Saçar, aşağıdakiler başta olmak üzere branşında birçok hastalığın tedavisi için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi hastalarına şifa dağıtacak.

Üst Solunum Yolu Enfeksiyonları, Alt Solunum Yolu Enfeksiyonları, İdrar Yolu Enfeksiyonları, İshaller, Besin Zehirlenmeleri, Bruselloz, Hepatitler, Beyin ve Omurilik Enfeksiyonları, Paraziter Hastalıklar, Nedeni Bilinmeyen Ateş, Cinsel Temasla Bulaşan Hastalıklar, Cerrahi Alan Enfeksiyonları, Protez Enfeksiyonları, Diyabetik Ayak Enfeksiyonları, Yumuşak Doku Enfeksiyonları.