Kentdeha – Deha TV Radyo

AKP MİLLETVEKİLİ TİN, BULDANLILARLA BULUŞTU

AKP MİLLETVEKİLİ TİN, BULDANLILARLA BULUŞTU
1 views
08 Eylül 2021 - 11:00

Milletvekili Tin, Yangın Meydana Gelen Bölgede Vatandaşları Dinledi

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Buldan ilçesinde ziyaret ve temaslarda bulundu, vatandaşlarla buluşup sohbet etti. AK Parti ilçe binası ile Buldan Belediyesini ziyaret eden ardından esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Şahin Tin ziyareti kapsamında yangın afetine maruz kalan Türlübey ve Karaköy’de vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Şahin Tin’e Buldan ilçe koordinatörü Ömer Karaca, Buldan ilçe Başkanı Naci Çomuk, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İlçe Kadın ve Gençlik Kolu Başkanları eşlik etti.

Milletvekili Tin: Teşkilatımızın Azmi ve Heyecanı Güç Veriyor

Buldan ilçesinde ilk durağı, AK Parti Buldan İlçe Başkanlığı olan Milletvekili Şahin Tin, burada partililerle bir araya geldi. Şahin Tin; “Buldan ilçemizde davamızın sancağını taşıyan siz fedakâr mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Millete hizmet yolunda gece gündüz demeden fedakârca ve gayretle mücadele ediyorsunuz. Memleket sevdalısı siz dava ve yol arkadaşlarımız ile yol yürümek bizlere güven veriyor. Teşkilatımızın enerjisi, heyecanı ve azmi her daim güç veriyor” dedi.

“Ecdadımıza Verdiğimiz Sözü Tutuyoruz”

İlçe esnafını ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Şahin Tin; “Buldan ilçemizin sokaklarını adım adım dolaşıyoruz, esnafımızla ve vatandaşlarımızla sohbet ediyor, gönüllerdeki yerimizi tazeliyoruz. Güçlü Türkiye vizyonunu başarıyla geleceğe taşımak, güzel günlere ulaştırmak ecdadımıza sözümüz. Millete hizmet yolculuğumuzu kararlılıkla sürdürüyoruz” diye konuştu.

“Her Zorluğun Üstesinden Geliyoruz”

Orman yangınından etkilenen Buldan Türlübey ve Karaköy Mahallelerini de ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin; “Türlübey ve Karaköy Mahallelerimizi ziyaret ettik. Vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onları dinledik, misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Millet olarak her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başarıyoruz. Rabbim cennet vatanımızı her türlü afetten korusun, böyle acılar yaşatmasın” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR