Kentdeha – Deha TV Radyo

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

HOROZUN GENÇLERİ TAŞ GİBİ

HOROZUN GENÇLERİ TAŞ GİBİ
17 views
13 Eylül 2021 - 8:12

Taş: Amacımız Alt Yapıdan Üste Futbolcu Çıkarmak

Denizlispor U17 takımı yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Transferler yapılarak güçlendirilen takımın teknik sorumu Kürşat Taş, hedeflerinin alt yapıdan üste futbolcu çıkarmak olduğunu belirtti.

Denizlispor U17 takımı yeni sezon hazırlıklarını Kınıklı tesislerinde Teknik Sorumlu Kürşat Taş nezaretinde haftanın altı günü yoğun bir biçimde sürdürüyor. Teknik Sorumlu Taş, asıl amaçlarının alt yapıdan üst tarafa futbolcu taşımak olduğunu ve gençlerin ellerinden ne geliyorsa yaptığını ifade etti. Denizlispor alt yapısında göreve gelmesi ve hazırlık süreci ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan deneyimli çalıştırıcı, “Yıllar sonra tekrar Denizlispor’da görev aldık, tekrar buradayız. Daha önce Süper Lig’de bulunduğumuz dönemlerde de gerek alt yapıda gerekse üst yapıda görev almıştım. Denizlispor yönetimine bizi tekrar böyle bir göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Yaklaşık on gündür iyi çalışıyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan sezonun planlamasının yapılmasını bekliyoruz. Ona göre kendimize yön çizip planımızı yapacağız. Takım genelde geçen sezonlarda bir arada oynamış oyunculardan oluşuyor. Ancak takımı güçlendirme adına yeni yaptığımız transferler var. Onlarla daha da gücümüze güç kattık” diye konuştu.

“Hedefimiz Futbolu ile Beğeni Toplayan Bir Takım Olmak”

Takımda yetenekli ve uzun süre bir arada oynamış oyuncular bulunduğuna dikkat çeken Taş, “Yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Tabi ki biz burada U17 liginin şampiyonu olacağız demiyoruz. Sadece profesyonel takıma ne kadar katkı sağlayabiliriz. Onun peşindeyiz. İnşallah bunu başarırız. Zaten yönetimimizin de hedefi bu. Bizde zaten bu nedenle buradayız. Futbolda tabi ki başarı şart ama en önemli kıstas da A takıma oyuncular yetiştirmemiz. Koşan, önde basan, modern futbolun gereklerini tamamen uygulayan bir takım hüviyetine bürüneceğiz. Bunun için çalışmalara başladık. Hemen hemen her gün, Kınıklı tesislerinde çalışıyoruz. Şu anda sadece haftada bir gün izin veriyoruz. Hedefimiz oynadığı futbol ile beğeni toplayan bir takım olmak” ifadelerinde bulundu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P