Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ’DE İNTİHAR GİRİŞİMİ

DENİZLİ’DE İNTİHAR GİRİŞİMİ
71 views
11 Ekim 2021 - 8:02

Denizli’nin trafiğin en hızlı aktığı bulvarlardan Fevzi Çakmak Bulvarı’nda, lunapark yakınlarındaki yaya üst geçidinde intihar girişiminde bulunan bir genç, ekipleri dakikalarca uğraştırdı. Hava yatağı açılması için trafik durduruldu, trafiğin en yoğun olduğu saatte yolda trafik tıkanıklığı yaşandı.

20’li Yaşlardaki Genç Üst Geçide Çıkarak İntihar Etmek İstedi

Denizli’de trafiğin en yoğun aktığı Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı’nda lunapark yakınlarındaki yaya üst geçidi, zaman zaman intihar girişimlerine sahne oluyor. Temmuz ve Ağustos ayında ikişer kez olmak üzere son üç ayda 4 kez bu köprü intihar girişimlerine tanık oldu. Bugün de saat 20 sıralarında, yine trafiğin en yoğun olduğu saatlerin birinde 20’li yaşlarına henüz gelmemiş bir genç yaya üst geçidini intihar girişimi için kullandı.

Vatandaşların İhbarı Üzerine Bölgeye Ekipler Sevk Edildi

Genci görenlerin, haber vermesiyle bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Trafik akışı kesilerek üst geçidin altına hava yatağı açıldı. Sonra genç ikna oldu ve kontrol amacıyla hastaneye götürüldü. Bu esnada trafiğin neredeyse su gibi aktığı bulvar tıkandı. Tıkanıklık, bulvar üzerindeki diğer kavşaklarda da aksamalara neden oldu. Bölge sakinleri, son zamanlarda bu üst geçidin sıklıkla bu amaçla seçildiğini belirterek, aşağıya sarkmayı önleyecek bir önlem alınmasını istedi.