Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ’DE KADIN CİNAYETİ

DENİZLİ’DE KADIN CİNAYETİ
127 views
27 Ekim 2021 - 9:58

Denizli’de 25 yaşındaki Şebnem Şirin, erkek arkadaşının yaşadığı apartta ölü olarak bulundu. Genç kızın ayrılma aşamasında olduğu erkek arkadaşı Furkan Z. tarafından boğazı kesilerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

Genç Kız, Boğazı Kesilerek Öldürülmüş

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Çamlaraltı Mahallesindeki bir apartta meydana gelen olayda, 25 yaşındaki Şebnem Şirin, erkek arkadaşı Furkan Z.’nin yaşadığı dairede ölü olarak bulundu.

Olayın ardından aracına binerek kaçan cinayet şüphelisi Furkan Z., polis ekipleri tarafından kent merkezinde gözaltına alındı. Olayın ardından ifade veren bir görgü tanığı, şüphelinin sırtından yaralı olarak binadan ayrıldığını iddia etti.

Cenazesi morga kaldırılan Şebnem Şirin’in yapılan otopsisinde Furkan Z. tarafından boğazından kesilerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

Sağlık kontrolünden geçirilen cinayet şüphelisinin vücudunda ise herhangi bir yara izine rastlanmadı. Bir süredir birlikte olan Furkan Z. ve Şebnem Şirin’in zaman zaman aynı apart dairesinde kavga ettikleri, ayrılık aşamasında olan çiftin dün akşam yine son kez görüşmek için bir araya geldikleri öğrenildi.