Kentdeha – Deha TV Radyo

KATİL ZANLISI, GAZETECİNİN KABURGASINI ÇATLATTI

KATİL ZANLISI, GAZETECİNİN KABURGASINI ÇATLATTI
20 views
05 Kasım 2021 - 11:28

Kaymakamın Oğlunun Öldürülme Olayına Karışan Şüpheli, Gazeteciye Saldırdı

Olay, Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Altıntop Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; ihbar üzerine metruk binaya giren polis ekipleri bir şahsın kaçtığını fark etti. Yapılan çalışma sonrası kaçan şahsın karanlık bir köşede saklandığı tespit edildi. Polis ekipleri şahsı kelepçeleyerek gözaltına aldı. Polis aracına götürülen şahıs kendisini görüntüleyen muhabir Hüseyin Yılmaz’a “Neden çekiyorsun” diyerek küfür etmeye başladı. Bu sırada şahsın arkadaşı olduğu öğrenilen Can Turaç Gümüş bir yandan, İbrahim Sarıekiz ise bir yandan Yılmaz’a tekmeler savurdu. Bu anlar Yılmaz’ın kamerasına yansıdı.

Kaburgasında Çatlak ve El Bileğinde İse Ödem Oluşmuş

Polis ekipleri ve çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarılan Yılmaz, göğsüne aldığı darbe nedeniyle bir süre nefes alamadı. Yılmaz’ın şikâyetçi olması üzerine Can Turaç Gümüş ve İbrahim Sarıekiz gözaltına alındı. Hastaneye götürülen Hüseyin Yılmaz’ın kaburgasında çatlak olduğu el bileğinde ise ödem oluştuğu tespit edildi. Yılmaz polis merkezine giderek iki şahıstan da şikâyetçi oldu.

Kaymakamın Oğlunun Öldürülmesi Olayından Aranıyormuş

Genel Bilgi Toplama üzerinden kimlik sorgulamasının yapılması için kimliği istenen İbrahim Sarıekiz, kimliğinin yanında olmadığını ve TC kimlik numarasını da bilmediğini söyleyerek kurtulmak istedi. Yapılan parmak izi sorgusunda ise İbrahim Sarıekiz’in 2019 yılında Gemlik Kaymakamı Kemal İnan’ın oğlunun Denizli’de öldürülmesi olayına karıştığı ve bu nedenle arandığı öğrenildi.