Kentdeha – Deha TV Radyo

AVUKATLARIN SORUNLARI ELE ALINDI

AVUKATLARIN SORUNLARI ELE ALINDI
9 views
10 Kasım 2021 - 12:06

Denizli Barosu Başkanı Adnan Demirdöğer, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile bir araya geldi. Avukatların sorunlarının en üst düzeyde ele alındığı buluşmanın verimli geçtiği belirtildi.

Denizli Barosu Başkanı Demirdöğer, Bakan Gül’ü Ziyaret Etti

Denizli Barosu Başkanı Adnan Demirdöğer, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile Ankara’da buluştu. Denizli Barosu Başkanı Av. Adnan Demirdöğer, Adalet Bakanı’na da sorunları anlattı.

Demirdöğer ziyarette, beraat eden sanık vekalet ücretlerinin ödenmesi, adliyenin bulunduğu Adalet Mahallesine noter açılması, Denizli Merkez Adliyesi ek bina inşaatının tamamlanması, hakimlerin duruşmalara geç başlaması, avukatlık mesleğine yeni başlayanlar için iş kollarının açılması, sözleşmelerde, tapuda, davalarda avukat bulundurma zorunluluğu ile ilgili bilgilendirme yapılması konularını gündeme getirdi.

Sorunları çözmek için çalıştıklarını belirten Başkan Demirdöğer, “Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit Gül ile birçok konuyu masaya yatırdık. Sayın Bakanımıza, misafirperverliklerinden ve sorunlarımızın çözümü konusundaki hassasiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.