Kentdeha – Deha TV Radyo

CHP’NİN 40 BİNİNCİ KADIN ÜYESİ DENİZLİ’DEN

CHP’NİN 40 BİNİNCİ KADIN ÜYESİ DENİZLİ’DEN
20 views
16 Kasım 2021 - 7:58

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın başlattığı yeni kadın üye kampanyasında 40 bininci üye Denizli’den Saniye Özkan oldu. Özkan, Denizli Kadın Kolları İl Başkanı Ayşen Kocabay ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

40 Bininci Kadın Üye Denizlili Saniye Özkan

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’ye bu yıl kaydolan 40 bininci kadın üye Saniye Özkan’ı makamında kabul etti. Görüşmede Kılıçdaroğlu’na Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Kadın Kolları MYK Üyesi Nurşen Balcı ve Denizli Kadın Kolları İl Başkanı Ayşen Kocabay eşlik etti. Kılıçdaroğlu, 40 bininci yeni kadın üyeye “Özgür ve Adil Bir Türkiye için Yürüyüş” kitabını imzalayarak hediye etti. Bir fabrikada işçi olarak çalıştığını,  4 ay önce evlendiğini, partiye eşinin teşvikiyle üye olduğunu anlatan Saniye Özkan, 40 bininci üye olarak genel merkezde ağırlanmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti, kadın üye olarak partisi için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Görüşmede son günlerde artarak devam eden kadın cinayetleri üzerinde durulurken, Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazılaka, CHP iktidarında kadını hayatın her alanında güçlendirecek politikalar üreteceklerini ve kadın cinayetlerini önlemeye yönelik politikalar üreteceklerini söyledi.

Denizli CHP Kadın Kolları Ayşen Kocabay da, “CHP Kadın Kolları olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 40 bininci üyenin Denizli’den kaydedilmiş olması bizi son derece memnun etti. Genel Merkezimize son derece verimli bir ziyaret gerçekleştirdik. Motivasyonumuz arttı. Genel Başkanımızın da söylediği gibi yılsonuna kadar ilçe ilçe, mahalle mahalle dolaşarak partimize yeni üyeler kazandıracağız. Umarım 100 bininci kadın üyeyi de Denizli’den kaydederiz” dedi.