Kentdeha – Deha TV Radyo

EVE DÖNERKEN ÇUKURA DÜŞTÜ

EVE DÖNERKEN ÇUKURA DÜŞTÜ
4 views
28 Aralık 2021 - 8:32

Denizli’de baraj yakınından eve dönmeye çalışan gençlerden biri patika yoldan uçuruma yuvarlanarak çukura düştü. Diğer gençler arkadaşını çıkaramayınca itfaiye ve sağlık ekipleri yardımına koştu.

İtfaiye ve Sağlık Ekipleri Yardımına Koştu

Olay, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Aktepe Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Vali Recep Yazıcıoğlu Barajı yakınında bir grup genç alkol aldıktan sonra evlerine dönmek için barajın yakınında bulunan patika yoldan çıkmaya çalıştı. Arkadaşlarının yanından ayrılan 16 yaşındaki E.E., farklı bir patika yoldan giderken dengesini kaybederek uçuruma doğru yuvarlandı. E.E. yuvarlandığı yerde bir çukura düşerken arkadaşlarından yardım istedi. Arkadaşları genci bulunduğu yerden çıkaramayınca itfaiye ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis, itfaiye ve sağlık ekipleri tarafından kurtarılan E.E., ambulansa alınarak ilk müdahalesi yapıldı. Ardından ambulansla Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Öte yandan; gencin sağlık durumunun iyi olduğu ve hafif sıyrıklarla kurtarıldığı belirtilirken hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.