Kentdeha – Deha TV Radyo

SANCAR’DAN GERİ DÖNÜŞ İÇİN YEŞİL IŞIK

SANCAR’DAN GERİ DÖNÜŞ İÇİN YEŞİL IŞIK
37 views
14 Ocak 2022 - 7:40

Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar’ın geçen yıl Şubat ayında istifa ettiği CHP’ye geri döneceği iddia edildi. Partisine geri dönmeye yeşil ışık yakan Sancar, “Sürekli olarak geri dönüş konusunda talepler oldu. Ama bunun karar mercii ben değilim tabi ki. Parti yönetimimiz de uğradığım mağduriyetin farkında. Olumlu duygu ve düşünceler bana da iletildi” dedi.

CHP Genel Merkezi Karar Verecek

Geçen yıl Şubat ayında CHP’den istifa ederek bağımsız milletvekili olan Denizli Milletvekili Teoman Sancar’ın partisine geri döneceği iddia ediliyor. Kendisine yapılan şantaj nedeniyle partisinden istifa etmek zorunda kalan Sancar, olayla ilgili Denizli Cumhuriyet Başsavcılığına başvurmuş milletvekiline şantaj yaptığı öğrenilen 1’i polis 3 kişi tutuklanmıştı. Olayın aydınlatılmasının ardından Sancar, geri dönüş için yeşil ışık yaktı.

Denizli Milletvekili Teoman Sancar konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Başıma gelen korkunç şantaj komplosunun tüm detayları ortaya çıkmıştır. Failleri yakalanmış, adalet önünde hesap vermiş ve hak ettikleri cezaları almışlardır. İstemeyerek de olsa istifa ettiğim partimle ve yol arkadaşlarımla hiçbir zaman gönül bağımı koparmadım. Sürekli olarak geri dönüş konusunda talepler oldu. Ama bunun karar mercii ben değilim tabi ki. Parti yönetimimiz de uğradığım mağduriyetin farkında. Olumlu duygu ve düşünceler bana da iletildi. Hayırlısı olur inşallah” dedi.