Kentdeha – Deha TV Radyo

BU FESTİVAL KAÇMAZ!

BU FESTİVAL KAÇMAZ!
25 views
18 Mayıs 2022 - 16:48

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Belediyesi ve PAÜ’nün düzenlediği Denizli Gençlik Festivali, birbirinden özel sanatçıları ağırlayacak. Tüm Denizlililerin davetli olduğu Kıraç, Gripin ve Zeynep Onat’ın sahne alacağı festival PAÜ Kampüsü Festival Alanı’nda yapılacak.

Denizli, Gençlik Festivali’nde Coşacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Belediyesi ve Pamukkale Üniversitesi’nin düzenlediği Denizli Gençlik Festivali birbirinden özel sanatçıları ağırlayacak. PAÜ Kampüsü Festival Alanı’nda düzenlenecek festivalin ilk programı 19 Mayıs Perşembe akşamı saat 21’de Türk Rock müziğinin başarılı ismi Kıraç ile başlayacak. Bahar Şenlikleri ile bir arada gerçekleştirilen Denizli Gençlik Festivali’nin diğer ünlü isimleri ise sevilen sanatçı Zeynep Onat ile ünlü Rock Grubu Gripin olacak. Zeynep Onat ve Gripin ise 20 Mayıs Cuma günü saat 21’de Kampüs Festival Alanı’nda sahne alacak. Tüm vatandaşların davetli olduğu Denizli Gençlik Festivali’ne girişler ücretsiz olacak.

Kültür ve Sanat Şehri Denizli

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Gençlik Festivali’ne tüm hemşehrilerini davet etti.

Pandemiden dolayı alınan tedbirler nedeniyle 2 yıldır birçok etkinliği gerçekleştiremediklerini hatırlatan Büyükşehir Belediye Başkanı, “Çok şükür daha sağlıklı günlere kavuştuk. Kültür ve sanat şehri Denizli’mizde çok özel bir tarihte, çok özel bir festival düzenliyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda başlattığımız Denizli Gençlik Festivali’mizde sevilen sanatçılar başta gençlerimiz olmak üzere tüm hemşehrilerimiz için sahne alacak. Bayramımızı hep birlikte coşku içinde kutlayacağız. Şimdiden herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, tüm hemşehrilerimi festivalimize bekliyorum” dedi.