Kentdeha – Deha TV Radyo

GELECEK PARTİSİ ANTALYA İL BAŞKANLIĞINA MEVLÜT DEMİR ATANDI

GELECEK PARTİSİ ANTALYA İL BAŞKANLIĞINA MEVLÜT DEMİR ATANDI
85 views
19 Mayıs 2022 - 19:28

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi önceki dönem Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Gelecek Partisi Antalya İl Başkanı olarak atandı. Müdür Demir Denizli İl Emniyet Müdürlüğü görevinin ardından emekliye ayrılmış ve daha sonra ise Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi olmuştu.

Müdür Demir: Var Gücümüzle Antalyalıların Yanında Olacağız

Gelecek Partisi Antalya İl Başkalığına partinin Kurucular Kurulu ve Yönetim Kurulu üyesi olan önceki dönem Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir atandı.

Gelecek Partisi Antalya Kurucu İl Başkanı Beytullah Demir’in bir süre önce görevinden istifa etmesinin ardından Antalya İl Başkanlığı için adı geçen Mevlüt Demir’in ataması gerçekleştirildi.

Partinin aynı zamanda Kurucular Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Mevlüt Demir, yetki belgesini Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldı.

DEHA Haber’e yeni görevi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Mevlüt Demir, göreve gelmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek “Başta sayın genel başkanımız olmak üzere partimizin yetkili kurullarına bana olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Partimizin Antalya’daki potansiyelini sahaya ve sandığa yansıtmak için var gücümüzle çalışacağız. Antalyalı hemşehrilerimizle sadece seçim arefesinde değil her gün kucaklaşacak, dertlerini kendi derdimiz gibi görerek var gücümüzle yanlarında olacağız” diye konuştu.

Müdür Demir Denizli İl Emniyet Müdürlüğü görevinin ardından emekliye ayrılmış ve daha sonra Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi olmuştu.