Kentdeha – Deha TV Radyo

DENİZLİ SMMMO’DA SEÇİM HEYECANI YAŞANDI

DENİZLİ SMMMO’DA SEÇİM HEYECANI YAŞANDI
58 views
29 Mayıs 2022 - 19:50

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasında seçim heyecanı yaşandı. 1309 üye sayısının yer aldığı Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasında 1002 üye sandık başına giderek oy kullandı. Üç ayrı grubun yarıştığı seçimlerde 7 kişilik yönetim kurulunun dağılımı 3-2-2 olarak gerçekleşti.

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasında seçim heyecanı yaşandı.

24. Olağan Genel Kurulu dün Merkezefendi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurula Mevcut Başkan Adnan Selçuk ve oda yönetim kurulu, başkan adayları ile listelerinde yer alan isimler ve üyeler katıldı.

Dün gerçekleştirilen genel kurulun ardından Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri bugün oda binasında sandık başına giderek oylarını kullandı.

Meslekte Birlik, Meslekte Erdem ve Değişim grupları seçime birlikte girme kararı almış ve üç grup adına Başkan Adayı Hakan Cengiz başkanlık için yarışırken, Birlik ve Dayanışma grubu adına Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda mevcut yönetimde sekreterlik görevi yürüten Mehmet Sarıgöl yer aldı.

1309 üye sayısının yer aldığı Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasında 1002 üye sandık başına giderek oy kullandı.

Saat 17’de oylamanın bitmesinin ardından gerçekleştirilen sayım sonucunda; Hakan Cengiz’in başkan adaylığında Meslekte Birlik, Erdem ve Değişim grubu 3, Mehmet Sarıgöl’ün başkan adaylığında Birlik ve Dayanışma grubu 2 üye ve Osman Erdemir’in başkanlık için yarıştığı Bağımsız Meslek Grubu adına 2 üye olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetim kurulu oluştu.

Önümüzdeki hafta yapılacak yönetim kurulu toplantısında yeni dönem için başkan belirlenecek.