Kentdeha – Deha TV Radyo

CANKURTARAN’DAKİ KAZADA ÖLÜ SAYISI 4’E YÜKSELDİ

CANKURTARAN’DAKİ KAZADA ÖLÜ SAYISI 4’E YÜKSELDİ
64 views
16 Haziran 2022 - 12:08

Denizli’de Cankurtaran mevkiinde Pazar günü meydana gelen kazada aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetmiş 2 kişi de ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Hastaneye kaldırılan 28 yaşındaki Muhammet Tuncer’in de 4 günlük yaşam mücadelesini kaybettiği belirtildi.

Denizli’de Cankurtaran’da meydana gelen kazada 3 kişi hayatını kaybetmiş 2 kişi de ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Hastaneye kaldırılan 28 yaşındaki Muhammet Tuncer de 4 gün süren tedaviye cevap vermeyerek hayatını kaybetti.

Cankurtaran rampasında karşı şeride geçen tır ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, Edinilen bilgilere göre; Cankurtaran istikametine doğu seyir halinde olan Baver F. idaresindeki 35ZK786 plakalı tır, karşı şeride geçerek Muğla istikametine doğru giden Nurettin Tuncer hâkimiyetindeki 20DD232 plakalı otomobil ile çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle otomobil hurdaya dönerken, diğer sürücülerin ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Olay yerine giden sağlık görevlileri sürücü Nurettin Tuncer ve yolcu konumundaki Mehmet Tuncer’in hayatını kaybettiğini belirlerken, itfaiye ekiplerinin sıkıştığı yerden kurtardığı Filiz, İsmail ve Muhammet Tuncer’i ağır yaralı olarak Pamukkale Üniversitesi ve Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Öte yandan Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Filiz Tuncer doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetmiş, tır sürücüsü ise gözaltına alınmıştı.

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan 28 yaşındaki Muhammet Tuncer’in de 4 gün süren tedavi sürecine cevap veremeyerek hayatını kaybettiği belirtildi.