Kentdeha – Deha TV Radyo

ÖLÜ SAYISI 5’E YÜKSELDİ, BİR AİLE YOK OLDU

ÖLÜ SAYISI 5’E YÜKSELDİ, BİR AİLE YOK OLDU
6 views
20 Haziran 2022 - 9:35

Denizli’de karşı şeride geçen tır ile otomobilin çarpışması sonucu baba, 2 oğlu ve gelininin hayatını kaybetmesinin ardından yaralı olan diğer oğul ise 7 gün sonra yaşamını yitirdi, ölü sayısı 5’e yükseldi.

Denizli-Muğla Karayolu’nda 12 Haziran 2022 Pazar günü meydana gelen kazada, B.F. idaresindeki 35ZK786 plakalı tır, karşı şeride geçerek Muğla istikametine doğru giden Nurettin Tuncer hâkimiyetindeki 20DD232 plakalı otomobil ile çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle otomobil sürücüsü Nurettin Tuncer, yolcu konumundaki babası Mehmet Tuncer ve hastaneye kaldırılan eşi Filiz Tuncer hayatını kaybetti, sürücünün kardeşleri Muhammet Tuncer ve İsmail Tuncer ağır yaralı olarak hastanelere kaldırıldı.

3 kişinin hayatını kaybettiği feci kazadan 4 gün sonra Muhammet Tuncer hayatını kaybederken, kardeşi İsmail Tuncer’den de acı haber geldi. Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Tuncer, kazadan 7 gün sonra hayatını kaybetti. Bir ailenin yok olduğu kazada araçta bulunan 5 kişide hayatını kaybetmiş oldu.