Kentdeha – Deha TV Radyo

BAŞKAN ZOLAN, HALK GÜNÜ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

BAŞKAN ZOLAN, HALK GÜNÜ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
3 views
06 Temmuz 2022 - 11:42

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, normalleşme süreciyle birlikte yeniden başlattığı halk gününde vatandaşların istek, öneri ve sorunlarını dinledi.

Vatandaşların İstek, Öneri ve Sorunlarını Dinledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, pandemi kuralları çerçevesinde ara verilen halk günü buluşmalarında bir kez daha vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla Denizli Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde randevusuz bir şekilde görüşen Başkan Osman Zolan, kendisine iletilen istek, sorun ve önerileri dinledi.

Halk günü buluşmalarını yeniden başlatmanın mutluluğunu yaşadığını kaydeden Başkan Osman Zolan, “Burada vatandaşlarımız istek, öneri ve sorunlarını anlatmasının yanında bizlere görüşleriyle de destek veriyor. Katılım sağlayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Vatandaşlarımızla Bir Araya Gelmekten Büyük Mutluluk Duyuyoruz

Denizli’de sürekli vatandaşlarla bir arada bulunduklarını ancak halk gününün çok özel olduğunu ifade eden Başkan Zolan, “Halk günümüze gelen vatandaşlarımız randevu almaksızın dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkânı buluyor. Biz de vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.