Kentdeha – Deha TV Radyo

14 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN TÜFEĞİNDEN ÇIKAN SAÇMALAR BİR KİŞİYİ YARALADI

14 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN TÜFEĞİNDEN ÇIKAN SAÇMALAR BİR KİŞİYİ YARALADI
6 views
14 Temmuz 2022 - 11:12

Denizli’de gece saatlerinde babasının av tüfeğini alan 14 yaşındaki çocuğun ateşlediği tüfekten çıkan saçmalar, ormanlık alanda dolaşan bir kadına, 2 araba ve 2 eve isabet etti.

Tüfekten Çıkan Saçmalar 2 Araba ve 2 Eve De İsabet Etti

Olay, Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Kervansaray Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; babası İ.Y.’nin av tüfeğini alan 14 yaşındaki S.Y., havaya doğru rastgele ateş etmeye başladı. Tüfekten çıkan saçmalar arkadaşıyla beraber ormanlık alanda vakit geçiren 27 yaşındaki A.K.’ye, 2 araba ve 2 eve isabet etti.

Kolundan yaralanan kadını gören arkadaşının ihbarı üzerine bölgeye sağlık ekipleri ve güvenlik güçleri sevk edildi. Olay yerine giden sağlık görevlileri kolundan hafif şekilde yaralanan kadını Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırdı. Bölgede çalışma başlatan güvenlik güçleri, saçmaların isabet ettiği araç ve evlerde inceleme gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmaların ardından kayıplara karışan 14 yaşındaki çocuk ise av tüfeğiyle beraber 2 saat sonra yakalandı. Şüpheli ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.