Kentdeha – Deha TV Radyo

KUŞADASI’NDAN DENİZLİ’YE ACI HABER

KUŞADASI’NDAN DENİZLİ’YE ACI HABER
44 views
14 Temmuz 2022 - 14:40

Denizli’den Aydın’a bayram tatiline giden muhasebeci Musa Varol, Kuşadası’nda girdiği denizde boğulduktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası olan 41 yaşındaki muhasebecinin ölümü üzüntü yarattı.

Denizlili Musa Varol Boğularak Hayatını Kaybetti

Olay, Aydın’ın Kuşadası ilçesinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre Denizli’de yaşayan ve muhasebeci olduğu öğrenilen 41 yaşındaki Musa Varol, Aydın Çine’de bulunan eşinin ailesini ziyaret ettikten sonra tatil için gittiği Aydın’ın Kuşadası İlçesine Bağlı Davutlar Mahallesi’ndeki Sevgi Plajı’ndan denize girdi.

Davutlar Mahallesi’nde denize giren 41 yaşındaki muhasebeci, ters akıntıya maruz kalınca çırpınmaya başladı. Çevredekilerin yardımıyla sudan çıkarılan Varol, kaldırıldığı Fehime Karagöz Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Varol’un kesin ölüm raporu için İzmir Adli Tıp Kurumuna sevk edildiği öğrenildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Varol’un ölümü ailesini ve yakınlarını yasa boğdu.

Öte yandan Ters akıntı nedeniyle 7 kişinin daha boğulma tehlikesi atlattığı bölgede polis ve sahil güvenlik ekipleri, anonslarla denize girilmemesi yönünde uyarıda bulunurken bölgede ambulans da bulunuyor.