Kentdeha – Deha TV Radyo

BAŞKAN ZOLAN ÇİVRİL’DE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

BAŞKAN ZOLAN ÇİVRİL’DE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
2 views
19 Temmuz 2022 - 16:08

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Çivril ilçesinde hayata geçirdiği üst yapı yatırımlarını inceleyerek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Osman Zolan, “Denizli’mizin her ilçe ve mahallesinde aynı hizmet kalitesi olmasını hedefliyoruz” dedi.

Hedef: Her Mahallede Aynı Hizmet Kalitesi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan geçtiğimiz gün Büyükşehir Belediyesi’nin Çivril ilçesinde hayata geçirdiği üst yapı yatırımlarını inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanına Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve Serhat Akbulut ile mahalle muhtarları ve beraberindekiler eşlik etti.

İlk olarak Çivril ilçesinin Koçak Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Zolan, sırasıyla Tuğlu, Bucak, Yalınlı, Karamanlı, Ömerli ve Kocayaka Mahallesi’ndeki Büyükşehir Belediyesinin kilit parke taşı döşeme çalışmaları ile tamamladıkları sathi kaplama asfalt yolları inceledi.

Gittiği her mahallede davul, zurna eşliğinde sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Zolan, vatandaşlarla uzun uzun sohbet ederek dertlerini dinleyerek, kilit parke döşeme çalışmasına katıldı ve Çivril ilçesinin birçok mahallesinde Büyükşehir Belediyesinin yaptığı ve yapmaya devam ettiği yatırımları incelediklerini söyledi.

Kaza Riski Barındıran Çivril-Irgıllı Yolu Yapılıyor

Birçok bölgede buluşmalar gerçekleştirerek mahallelerin ihtiyaçlarını istişare etme imkânı bulduklarını anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı, 20 kilometrelik Çivril-Irgıllı arası yolun ilk 10 kilometresinde başladıkları sathi kaplama asfalt yapım çalışmasının sürdüğünü kaydederek, bu yatırımın da çok önemli olduğunu, çünkü söz konusu yolun dar ve dalgalı olması dolayısıyla kaza açısından risk barındırdığını söyledi.

Başkan Zolan, “Denizli’mizin her ilçesinde ve her mahallesinde aynı hizmet kalitesi olmasını hedefliyoruz” dedi.