Kentdeha – Deha TV Radyo

BAŞKAN ZOLAN BASIN ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI

BAŞKAN ZOLAN BASIN ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI
5 views
25 Temmuz 2022 - 17:18

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Osman Zolan, gazetecilerin kutsal bir görevi yerine getirdiğini belirtirken, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de “İfade özgürlüğünün en önemli garantisi basındır” dedi.

Başkan Zolan: Çoğu Zaman Mesaimiz Yan Yana

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarete DGC Başkanı Muhammet Karaçay, Yönetim Kurulu Üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Başkan Karaçay, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

Gazetecilerin kutsal bir görevi yerine getirdiğini, milletin haber alma hakkını yerine getirmek için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı, “Yaptığınız iş çok çok önemli. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Zolan, “Allah’ım sizlere kazasız belasız işinizi en üst seviyede yapmayı nasip eylesin. Bizler her zaman sizlerle beraberiz, iç içeyiz. Bu şehrin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yapmış olduğumuz her şey sizlerin aracılığı ile halkımıza duyuruluyor. Çoğu zaman mesaimiz yan yana, sizlerle beraber koşturuyoruz” diye konuştu.