Kentdeha – Deha TV Radyo

BİR AİLE KAZADA YOK OLDU

BİR AİLE KAZADA YOK OLDU
56 views
27 Temmuz 2022 - 14:00

Elazığ’dan Muğla’ya yakınlarını ziyaret için yola çıkan baba, oğul ve amcanın içinde bulunduğu otomobil, Denizli’nin Tavas ilçesinde beton aydınlatma direğine çarparak tarlaya uçtu. Otomobilin hurdaya döndüğü kazada baba, oğul ve amca hayatını kaybetti.

Baba Oğulun Ardından Amcadan Da Acı Haber Geldi

Kaza, Denizli’nin Tavas ilçesine bağlı Hırka Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; Elazığ’dan Muğla’ya yakınlarını ziyaret için giden kuaför baba Necati Arıca, oğlu Medikal ve Tıbbi Cihazlar bölümü öğrencisi Berkay Arıca ve amca Aydın Arıca, 23ADE034 plakalı otomobil ile yola çıktı. Berkay Arıca’nın kullandığı otomobil, Denizli’nin Tavas ilçesine bağlı Hırka Mahallesi’nde sürücünün kontrolünden çıkması sonucu yol kenarında bulunan beton aydınlatma direğine çarparak tarlaya uçtu. Direğin yerinden sökülüp arabaya ok gibi saplandığı kazayı gören diğer sürücülerin ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda jandarma, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Oğlu Olay Yerinde Kendisi Hastanede Vefat Etti

Olay yerine giden itfaiye ekipleri feci kazada sıkışan kişileri çıkararak görevlilere teslim etti. Yapılan ilk müdahalede sürücü Berkay Arıca’nın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Ağır yaralı olarak Tavas Devlet Hastanesine kaldırılan sürücünün babası Necati Arıca, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Amcadan Da Acı Haber Geldi

Kazada ağır yaralı olarak Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk edilen sürücünün amcası Aydın Arıca’dan acı haber ise sabah saatlerinde geldi. 52 yaşındaki Arıca, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.