Kentdeha – DEHA TV Radyo

Büyükşehir’den 23 Nisan’a Özel İki Muhteşem Konser

Büyükşehir’den 23 Nisan’a Özel İki Muhteşem Konser
8 views
16 Nisan 2024 - 16:22

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel iki muhteşem konsere imza atacak. 20 Nisan’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseri düzenleyecek koro ve orkestra, 23 Nisan’da da CSO ve Denizli Devlet Okulları Çocuk Korolarında yer alan 1600 çocukla birlikte sahne alacak.

Denizli’de 23 Nisan Coşkusu Dolu Dolu Yaşanacak

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bir ilki gerçekleştirerek iki konsere imza atacak.

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası etkinlikler kapsamında ilk olarak 20 Nisan Cumartesi günü saat 20’de Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” konseri ile sahne alacak. Çocuklar, tüm Denizlililerin davetli olduğu ücretsiz konserde birbirinden güzel şarkılar seslendirecek.

İkinci konser ise 23 Nisan Salı günü saat 20’de Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek. Burada, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve Denizli Devlet Okulları Çocuk Korolarında yer alan 1600 çocuk “Haydi Çocuklar Birlikte Şarkı Söyleyelim” konserinde sahne alacak. Konseri Şef Cemi’i Can Deliorman yönetecek.