Kentdeha – DEHA TV Radyo

GİZLİLİK İLKELERİ

KENTDEHA.COM.TR İNTERNET SİTEMİZİ ZİYARET EDEN KİŞİLERİN GİZLİLİK HAKLARINA SAYGI DUYAR. GİZLİLİK POLİTİKAMIZ NE TÜR KİŞİSEL KİMLİK BİLGİLERİ TOPLAYABİLECEĞİMİZİ VE BU BİLGİLERİ NASIL KULLANABİLECEĞİMİZ HAKKINDA SİZE BİLGİ VERMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞTIR. BU POLİTİKA KİŞİSEL GİZLİLİĞİNİZ İLE İLGİLİ DİĞER ÖNEMLİ HUSUSLARI DA TARİF EDER.

ÜYELİK & BİLGİLERİN TOPLANMASI

KENTDEHA.COM.TR; İNTERNET SİTESİNDE ÜYELİK HİZMETLERİNİ SAĞLAYABİLMEK İÇİN AD SOYAD, RUMUZ, DOĞUM YILI, CİNSİYET, EĞİTİM, İL, İLÇE, E-POSTA BİLGİLERİNİ SİZLERİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE KAYDETMEKTEDİR. GENEL BİLGİLERİ (KULLANDIĞINIZ TARAYICININ TİPİ, İSTEDİĞİNİZ DOSYALAR, İP NUMARANIZ, SİTEMİZİ ZİYARET ETTİĞİNİZ TARİH VE ZAMAN BİLGİLERİ, SİTE ÖZELLEŞTİRME), WEB SİTEMİZİ GELİŞTİRMEK VE İHTİYAÇLARINIZI DAHA İYİ BİR ŞEKİLDE KARŞILAMAK İÇİN TOPLAMAKTAYIZ.

FACEBOOK KİŞİSELLEŞTİRME

KENTDEHA.COM.TR, ÜYELİK HİZMETLERİ DAHA HIZLI VE KULLANIŞLI BİR KULLANICI DENEYİMİ SUNMAK İÇİN FACEBOOK ANINDA KİŞİSELLEŞTİRME’Yİ KULLANIR. KENTDEHA.COM.TR GİZLİLİK AYARLARINIZIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, ERİŞEREK OTURUM AÇAR.

BİLGİLERİN KULLANILMASI

BİZE VERECEĞİNİZ BİLGİLER KENTDEHA.COM.TR TARAFINDAN BİLGİ İSTEKLERİNİZE CEVAP VERMEK, HİZMETLERİMİZ İLE İLGİLİ OLARAK İSTEDİĞİNİZ BİLGİLERİ SİZE SAĞLAMAK AMACIYLA KULLANILACAKTIR.

KENTDEHA.COM.TR İNTERNET SİTESİ SERVİSLERİ İLE İLGİLİ OLARAK TANITIM VEYA BİLGİLENDİRME AMAÇLI İLETİLERİ ÜYELERİNE GÖNDEREBİLİR, BU BİLGİLERİ İŞLEMEK İÇİN YETKİLİ ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARI KULLANABİLİR. YİNE KAYITLI E-POSTA ADRESLERİNE KENTDEHA.COM.TR REKLAM AMAÇLI İLETİLER GÖNDEREBİLİR.