Kentdeha – DEHA TV Radyo

HİZMET ŞARTLARI

İŞBU İNTERNET SİTESİNİ ZİYARET EDEN VEYA BU SİTEDE SUNULAN HİZMETLERDEN YARARLANMAYI TALEP EDEN HERKES, İŞBU “KULLANIM ŞARTLARI”NDA YER ALAN HÜKÜM VE ŞARTLARIN TAMAMINI AYNEN KABUL EDER.

KENTDEHA HABER İNTERNET SİTESİNDEKİ BAĞLANTILAR SİZİ İNTERNET SİTESİNİN DIŞINA GÖTÜREBİLİR. KENTDEHA.COM.TR, BU SİTELERİN İÇERİĞİ, DOĞRULUĞU YA DA İŞLEVİYLE İLGİLİ OLARAK HİÇ BİR SORUMLULUK ÜSTLENMEZ.

KENTDEHA.COM.TR, BAĞLANTISINI VERDİĞİ SİTELERDE DAHA SONRA OLABİLECEK HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİKTEN SORUMLU DEĞİLDİR. KENTDEHA.COM.TR VEYA BAĞLI SİTE VE İŞLETMELERİN, BU SİTENİN OLUŞTURULMASI, ÜRETİLMESİ YA DA İLETİLMESİNDE YER ALAN 3. ŞAHIS NİTELİĞİNDEKİ DİĞER TARAFLAR, SİTE KULLANICISININ BU SİTEYE ERİŞİM YA DA SİTENİN KULLANIMINDAN DOĞABİLECEK DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, TALİ YA DA CEZAİ ZARAR, ZİYAN VE HASARLARINDAN ÖTÜRÜ SORUMLU TUTULAMAZ.

WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDENLER, SİTEMİZDE İNDİRİLMEYE MÜSAİT DOSYALARININ VİRÜSLERDEN, WORMLARDAN VEYA BUNLAR GİBİ DİĞER HER TÜRLÜ KÖTÜ VE ZARAR VERME AMAÇLI KODLARIN VEYA MATERYALLERDEN ARINDIRILMIŞ OLDUĞUNU GARANTİ ETMEDİĞİNİ KABUL EDER. BU TİP KÖTÜ VE ZARAR VERME AMAÇLI KODLARIN VEYA MATERYALLERİN ÖNLENMESİ, VERİ GİRİŞ- ÇIKIŞLARININ DOĞRULUĞU VEYA HERHANGİ BİR KAYIP VERİNİN GERİ KAZANILMASI İÇİN GEREKEN TÜM YAZILIM VE DONANIM İHTİYAÇLARI KULLANICININ SORUMLULUĞUNDADIR.

KULLANICI, SİTENİN KULLANIMINDAN DOĞAN TÜM SORUMLULUĞU VE RİSKİ ÜSTLENDİĞİNİ KABUL EDER. WEB SİTESİ SİTEYİ VE İÇERİĞİNE DAHİL TÜM UNSURLARI “OLDUKLARI GİBİ” SAĞLAMAKTADIR VE WEB SİTESİ HAKKINDA VEYA WEB SİTESİ YOLUYLA SAĞLANAN HİÇBİR SERVİS, BİLGİ VEYA SİTE İÇERİĞİNE DAHİL HERHANGİ BİR UNSUR VEYA SİTENİN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANIMI HAKKINDA AÇIK VEYA DOLAYLI GARANTİLER SAĞLAMAMAKTADIR.

KULLANICI, İNTERNET SİTEMİZE EKLEMİŞ OLDUĞU YORUMLARDAN SORUMLUDUR. KULLANICI YORUMLARINDAN DOLAYI DOĞABİLECEK DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, TALİ YA DA CEZAİ ZARAR VE ZİYANLARDAN DOLAYI KENTDEHA.COM.TR SORUMLU TUTULAMAZ.

KENTDEHA.COM.TR İNTERNET SİTESİ YOLUYLA SAĞLANAN TÜM DÜŞÜNCE, TAVSİYE, HİZMET VEYA DİĞER BİLGİ VE MATERYALİN DOĞRULUĞUNU DEĞERLENDİRMEK YALNIZCA KULLANICININ SORUMLULUĞUNDADIR.

İLERİDE SÖZ KONUSU ŞARTLARI OKUMAMIŞ VEYA OKUMUŞ OLUPTA BUNLARA UYGUN DAVRANMAMIŞ OLMANIZDAN KAYNAKLANABİLECEK OLAN HER TÜRLÜ MADDİ VE MANEVİ ZARARA İLİŞKİN TALEBİNİZDEN VE AYRICA BU SİTEDEKİ HER TÜRLÜ İÇERİĞİN HAZIRLAYICILARININ, ÇALIŞANLARININ, KENTDEHA.COM.TR’NİN YETKİLENDİRDİKLERİ KİŞİ VE KURULUŞLARIN HİÇBİR HUKUKİ VE CEZAİ SORUMLULUĞU BULUNMAMAKTADIR.