Kentdeha – DEHA TV Radyo

Ertemur’dan Üniversiteli Gençlere Müjde

Ertemur’dan Üniversiteli Gençlere Müjde
14 views
23 Şubat 2024 - 20:24

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkale’nin dört bir köşesini adım adım dolaşmaya devam ediyor. Son olarak Pamukkale Üniversitesi kampüs bölgesinde gençlerle buluşan Ertemur, “Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Özellikle üniversite için şehrimize gelen öğrencilerimizi rahat ettirmek, şehrimizi tanıtmak önceliğimiz olacak” dedi.

“Barınma Sorununu Biz Çözeceğiz!”

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, çalışmalarını sürdürüyor. Ertemur’un son durağı Pamukkale Üniversitesi kampüs bölgesi oldu. Ertemur’a kampüs ziyaretinde CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun ve partililer eşlik etti. Üniversite öğrencileri ile buluşan Ertemur, tespit ettiği sorunlara çözüm sunacak projelerini anlattı.

Gençler ile buluşmasını değerlendiren Ertemur; “Pamukkale Üniversitesi gibi bir değere sahibiz. Ancak mevcut belediye yönetimi ile üniversite arasında uyum olmaması öğrencilerimizi yalnız bırakmış durumda. Bugün söz verdim gençlere! Pamukkalemizi gençlerimizle de birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Öğrencilere Yaşanabilir Pamukkale Sözü Verdi

Gençlerin sorunlarını tespit ederek çözüm sunacak projelerinin hazır olduğunu söyleyen Ertemur; “Öğrenci; bir şehri güzelleştirir, ekonomik açıdan kalkınmasını sağlar. Öğrenci şehrin dinamiklerini hızlandırır. İlçemiz için bu denli önemli olan gençlerimizi görmezden gelmek kabul edilemez. Bizler üniversiteli gençlerimizin ve o bölgede çalışarak evine ekmek götüren esnaf kardeşlerimizin sorunlarının farkındayız. Gençlerimizin barınma sorununa çözüm sunacak yurtlar, bölgedeki esnaf ve vatandaşlarımızın en büyük çilesi olan otopark ve çamaşırhane kafe gibi projelerimiz hazır! Gençlerimizin enerjisi ve bizim gayretimizle “Gönüller Birleşecek, Pamukkale Değişecek” ifadelerini kullandı.