Kentdeha – DEHA TV Radyo

2 Gündür Aranıyordu, Ölü Bulundu

2 Gündür Aranıyordu, Ölü Bulundu
33 views
27 Şubat 2024 - 20:32

Denizli’de yürüyüşe çıktığı ormanlık alanda kaybolan, çantası ve kulaklığı dün gece yarısı ortaya çıkan posta çalışanı, 50 saat sonra ölü olarak bulundu.

50 Saat Sonra Ölü Olarak Bulundu

Olay, Pamukkale ilçesi Çamlık Park Seyir tepesi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Pamukkale ilçesinde Kuşpınar Mahallesinde ikamet eden 37 yaşındaki posta çalışanı Süleyman Özsoydan, 25 Şubat 2024 Pazar günü evden yürüyüş için Çamlık Mesire Alanı bölgesindeki ormanlık alana gitti. Bir süre sonra aile yakınları Özsoydan’dan haber alamadı. Ormanda yürüyüşe çıkan vatandaşlar, yol kenarında sırt çantası bulduktan sonra özel güvenlik görevlisine teslim etti.

Özsoydan’a ait olduğu tespit edilen sırt çantası üzerine aile yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu. Çanta içerisinde cep telefonu ve kişisel eşyalar Özsoydan’a ait olması üzerine bölgede arama çalışması başlatıldı.

Çamlık Orman’ında yürüyüş yolu üzerinde ilk aramada ekipler Özsoydan’a ait olan kablosuz kulaklığını çantadan uzak bir noktada buldu. AFAD, jandarma, polis, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve sivil toplum kuruluşlarının arama kurtarma ekiplerinin devam ettiği aramalardan bugün acı haber geldi.

37 yaşındaki gencin, cansız bedeni seyir tepesini geçtikten sonra birinci çeşme olarak bilinen noktanın yaklaşık 100 metre ilerisindeki kamelyada bulundu. Bölgede Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından inceleme yapılırken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.