Kentdeha – DEHA TV Radyo

“Hemşehrilerimize ve İlçemize Hayırlı Olsun”

“Hemşehrilerimize ve İlçemize Hayırlı Olsun”
15 views
27 Şubat 2024 - 20:28

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Merkezefendililerin merakla beklediği ve ilçeyi daha da geliştirecek olan projelerini geçtiğimiz günlerde açıkladı. Şeniz Doğan, “Balık Hali projemiz ile hem yeni sosyalleşme alanları yaratmış olacağız hem de yeni istihdam alanları sağlayacağız” diye konuştu.

Doğan: Balık Hali, İlçemizin Yeni Lezzet Durağı Olacak

60+1 Proje Tanıtımı ve Bilgilendirme Programı’nda göreve geldiği tarihten bugüne kadar yaptığı hizmetler hakkında da konuşan Şeniz Doğan, yeni dönemde Merkezefendi’ye kazandıracağı projelerden dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtti.

Merkezefendi Belediye Başkanı, “5 yıldır ilçemize hep birlikte hizmet ediyor, ortak akıl ile projeleri hayata geçiriyoruz. Bu anlayış önümüzdeki dönem de devam edecek” ifadelerini kullandı.

Doğan, “Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, yerini hazırladığımız ve projesini tamamladığımız harika bir müjdemiz var. Mehmet Akif Ersoy Mahallemizde 6694 metrekare alanda kurulu, Merkezefendi’mizin çekim alanı olacak yepyeni bir Balık Hali açıyoruz. Toplam 16 dükkânda, taptaze deniz ürünleri bulunacak. Pişirme dükkanlarıyla birlikte, yaklaşık 1000 kişilik restoran alanı ile Merkezefendililere hizmet vereceğimiz Balık Hali’nin tüm detaylarını tamamladık. En kısa sürede yapımına başlayacağımız Balık Hali’nin hemşehrilerimize ve Merkezefendimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.