Kentdeha – DEHA TV Radyo

Başkan Akcan, Akkent’e Müjdeler Verdi

Başkan Akcan, Akkent’e Müjdeler Verdi
14 views
29 Mart 2024 - 10:55

Çal Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının MHP’li Başkan Adayı Fethi Akcan’ın Akkent Mahallesi’nde verilen iftar yemeğinde coşku yaşandı. Akcan, Akkentliler’e müjdeler verdi, “Doğalgazı buraya biz getireceğiz. Arıtma tesisinin ihalesi 16 Nisan’da” dedi.

Akkent’ten Rekor Destek Bekliyor

Çal Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının MHP’li Başkan Adayı Fethi Akcan, seçimin final günlerinde Akkent’te moral depoladı.

Akcan, çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar yemeğinde halka seslendi. Akkent’te içme suyu şebekesinin Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışılıp yenilendiğini, üst yapının kısa sürede biteceğini söyleyerek, “Çal merkezinin çoğuna doğalgazı verdik. Akkent başta olmak üzere diğer mahallelere de doğalgaz bizim dönemimizde verilecek. Bu benim ve Osman Zolan’ın sözüdür. Ayrıca, Büyük Menderes nehrini kirlilikten kurtaracağız. Arıtma tesisinin ihalesi 16 Nisan’da yapılacak. Tesisten çıkacak olan su ile 2 bin dekar tarım arazisi sulanacak” diye konuştu.

Fethi Akcan, her yıl Akkent’te düzenlenen “Mırtlak” etkinliğine desteklerinin devam edeceğini sözlerine ekleyerek, “Çal’da rekor sonuç bekliyoruz. Bunu görüyoruz. Rekor beklentimiz Akkent’te tescillendi” dedi.