Kentdeha – DEHA TV Radyo

Mansur Yavaş’tan, Ali Rıza Ertemur’a Destek

Mansur Yavaş’tan, Ali Rıza Ertemur’a Destek
31 views
29 Mart 2024 - 12:05

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur’a Ankara’dan destek geldi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ali Rıza Ertemur’un Pamukkale Belediye Başkanı seçilmesi halinde projelerini gerçekleştirmesi için destek vereceğini dile getirdi.

“Mansur Başkanımız ile Beraber Pamukkale’mizi Değiştirmek için Çalışacağız”

Yerel seçimlere kısa bir süre kala CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur’a destekler artıyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ertemur’a destek içeren video mesajını gönderdi. Ankara’da insan odaklı belediyecilik hizmetleri ile takdir toplayan Yavaş’ın destek açıklaması büyük yankı uyandırdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş mesajında; “Ankara’dan Pamukkale’ye selam ve saygılarımı sunuyorum. İnşallah Ali Rıza Başkanım seçildiğinde onun projelerinin gerçekleştirilmesinde destek olacağım.” dedi.

Yavaş’ın destek mesajına teşekkür ettiğini belirten Ertemur; “Mansur Yavaş Başkanımız, tüm Türkiye’ye örnek belediyecilik nasıl yapılır sorusunun cevabıdır. 5 yıldır insan odaklı belediyecilik anlayışını tam anlamıyla Ankara’ya kazandıran Mansur Başkanımızın yeni dönemde de görevine devam edeceğinden son derece eminim. Mansur Başkanımız ile beraber Pamukkale’mizi değiştirmek için çalışacağız. Pamukkale’miz hak ettiği değeri alacak. Projelerimizi Mansur Başkanımızın desteği ile Pamukkale’mize kazandıracağız. Önce Pamukkale, önce Pamukkaleli diyerek çıktığımız yolda desteklerin günden güne büyümesi bizim inancımızı daha çok artırdı. Derman belediyeciliğini Türkiye’mize kazandıran tüm CHP’li başkanlarımıza selam olsun. Pamukkale’mizin derman belediyecilikle buluşmasına kısa bir süre kaldı” diye konuştu.