Kentdeha – DEHA TV Radyo

Beyağaç Belediyesi 52 Yaşında

Beyağaç Belediyesi 52 Yaşında
0 views
10 Haziran 2024 - 13:16

Beyağaç Belediyesi’nin 52. kuruluş yıldönümü etkinlikleri yerel sanatçılardan Hurşit Türkay ve Efe Güngör’ün konserleriyle kutlandı.

Kutlama Programı Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Beyağaç Belediyesi, belediyenin 52. kuruluş yıldönümü nedeniyle 15 Temmuz Meydanı’nda yerel sanatçılar Efe Güngör ve Hurşit Türkay’ın sahne aldığı konser düzenledi.

Yoğun katılımın gözlemlendiği etkinlikte ilk olarak Hurşit Türkay ve ekibi sahne aldı. Yöreye ait ezgileri seslendiren sanatçıların ardından sahneye Efe Güngör çıktı. Sahne performansıyla da dikkat çeken Efe, ilçe halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Kuruluş yıldönümü etkinlerinin masraflarını belediye meclis üyeleri ile kendi bütçeleriyle organize eden Beyağaç Belediye Başkanı Sezayi Pütün, “Belediyemizin 52. kuruluş yıldönümü konserinde halkımız sağ olsun bizi yalnız bırakmadı. Bu tarz etkinlikler bundan sonra da büyüyerek devam edecek. Belediyemizi yeni devir aldık, bütçemiz yok. Biz de yarısını meclis üyelerimizden, yarısını da ben kendi cebimden karşılıyorum. Diğer belediyelerimizin de aynı şeyi yapması lazım diye düşünüyorum” dedi.